Odprte hiše v AP Zgodnjekrščansko središče

V MGML se letos spet pridružujemo akciji Odprte hiše Slovenije, v okviru katere se za en vikend širši javnosti odprejo arhitekturno zanimivi objekti po Sloveniji. Tokrat si obiskovalci lahko z arhitekturno-zgodovinskim vodstvom ogledajo arheološki park Zgodnjekrščansko središče, in sicer v soboto, 4. 10., ob 15.00. Vstop prost.
Odprte hiše Slovenije so dogodek, letos že peti po vrsti, s katerim se za en vikend odprejo arhitekturno zanimivi objekti širši javnosti. Objekti v sklopu OHS so na ogled z vodenjem arhitektov oziroma lastnikov in upraviteljev objektov.

Letos se zanimive hiše odprejo prvi vikend v oktobru, od 3. do 5. oktobra. Sodeluje 100 objektov po celi Sloveniji, vodenja potekajo v slovenskem jeziku, objekti pa so na ogled brezplačno.

Program si lahko ogledate na spletni strani OHS.

Foto: Matevž Paternoster / MGML


Exhibitions and events from this museum

We don't have anything to show you here.

Activities from this museum

We don't have anything to show you here.


Suggested Content